Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Food İstanbul, Ambalaj İstanbul

CNR SportsWeek 2018
04/07/2018
Topkapı Sarayı
04/07/2018

3 sektörün en büyükleri tek çatı altında buluşuyor!

EDT – Ev Dışı Tüketim ve Tedarikçileri buluşması ile CNR Food İstanbul ve CNR Ambalaj fuarları aynı tarihte, aynı çatı altında bir arada düzenleniyor.

Türkiye’de, gıda, ev dışı tüketim ve tedarikçileri ve ambalaj sektörlerinin eş zamanlı olarak buluşması katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacak. 05-08 Eylül 2018 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de hayata geçecek olan organizasyonda ev dışı tüketim sektörlerine dair her şeyi bulmak mümkün olacak.

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından, İİB, ETÜDER ve TGDF işbirliğinde düzenlenen, gıda, ev dışı tüketim ürünleri ve ambalaj sektörlerinin buluşma noktası CNR Food İstanbul’da ev dışı tüketim sektörünün önde gelen markaları 4 gün boyunca en yeni ürünlerini sergileyecekler.

Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan bu platformda, yeme içme ve satın alma müdürleri, mutfak şefleri, işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler, işletmeleri için en uygun ürün ve hizmetleri yakından tanıma imkanı bulacaklar.

Uluslararası pazarda gıda sektörünün; ürünlerine değer katacak yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler üreterek rekabet gücünün artmasına olanak tanıyacak fuar, CNR Holding’in deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücünü birleştirerek, ziyaretçilerinin; gıda sektörünün tarladan sofraya gelene kadarki süreçte tüm yenilik ve çeşitlerini keşfedebilecekleri küresel bir buluşma noktası olacak.

CNR Holding’in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ve İİB(İstanbul İhracatçı Birlikleri)’in de değerli katkılarıyla fuarın, 60 bin metrekare alanda 1000’in üzerinde markanın katılımıyla 35 bin profesyoneli ağırlaması hedefleniyor. Fuarda, Türkiye, Avrupa, Orta Doğu-Kuzey Afrika bölgelerinden, Rusya ve Balkanlardan gelecek sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirilecek.